Gjendet një person i vdekur në Lipjan

PUBLIKUAR

Një burrë është gjetur pa shenja jete mbrëmjen e së hënës në Lipjan.

Policia njofton se në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse dhe mjekësia ligjore të cilët kanë marrë trupin e pajetë për obduksion

 

Foto; Ilustrim

LAJME TË TJERA

I gjindet kokainë në veturë, arrestohet një burrë në Prishtinë

Një burrë është arrestuar gjatë pasdites së djeshme në rrugën “Ferid Curri” në Prishtinë. Policia...

I vodhi 400 euro nga çanta një gruaje dhe e shkel me veturë gjatë ikjes

Një grua në fshatin Sllatinë të Fushë Kosovës ka raportuar se nga një burrë...

Therrje me thikë në Shkollën e Mesme Adem Gllavica Lipjan, intervistohen disa persona

Policia Kosovës ka njoftuar se një mashkull  kosovar (i mitur) ka pësuar lëndime trupore...

Napoli ia cakton çmimin Osimhenit

Napoli ka vendosur për çmimin e sulmuesit të tyre, Victor Osimhen. Napolitanët duan 150 milionë...

SHIKO MË SHUMË

Therrje me thikë në Shkollën e Mesme Adem Gllavica Lipjan, intervistohen disa persona

Policia Kosovës ka njoftuar se një mashkull  kosovar (i mitur) ka pësuar lëndime trupore...

Kryetari Imri Ahmeti uron qytetarët të besimit Islam, me rastin e fillimit të muajit të shenjtë të Ramazanit

Kryetari Imri Ahmeti ka uruar qytetarët të besimit Islam, me rastin e fillimit të...

Vjedhje në Gadime

Policia Kosovës ka njoftuar se ankuesi mashkull kosovar raporton se nga një person i...