Gjenden fishekë me gaz në një shkollë në Lipjan, njoftohet Policia

PUBLIKUAR

Sipas raportit 24 orësh nga Polcia Kosoës bëhet e ditur se ankuesi mashkull kosovar mësues i shkollës fillore “Kadri Beba”, ka informuar se nën bankë të një klase, nxënësit kanë gjetur dy fishekë me gaz

Raporti plotë nga Policia Kosovës:

Fsh. Ribar i Madh, Lipjan 12.05.2022 – 17:30.

 Ankuesi mashkull kosovar mësues i shkollës fillore “Kadri Beba”, ka informuar se nën bankë të një klase, nxënësit kanë gjetur dy fishekë me gaz.

Fishekët janë konfiskuar dhe rasti është duke u hetuar.  

LAJME TË TJERA

Dafina “mendon shumë”

Këngëtarja Dafina Zeqiri është shfaqur sonte në  Instagram me disa fotografi, por ajo që...

Afërdita Dreshaj shfaq linjat trupore nga fitnesi

Modelja dhe këngëtarja, Afërdita Dreshaj ka disa kohë që nuk është aktive me ndonjë...

Inspektorëve serbë iu ndalen 40 për qind e pagave

Komisioni disiplinor ka marrë masa ndaj inspektorëve të cilët nuk kishin kryer përgjegjësitë e...

Specialja me hetime sekrete për rrjedhjen e dokumenteve të tyre

Dhomat e Specializuara i kanë shpallur fajtor ish-udhëheqësit e OVL e UÇK-së, Hysni Gucatin...

SHIKO MË SHUMË

Arrestohet një person në Janjevë

Policia Kosovës ka njoftuar se në bazë të urdhëresës së lëshuar nga gjykata është...

Lipjanasi sulmon bashkëshorten

Policia Kosovës ka njoftuar se viktima femër kosovare ka pranuar tretmanë mjekësor, pasi që...

Arrestohen dy persona në Lipjan

Policia Kosovës ka njoftuar se në bazë të urdhëresës lëshuar nga Gjykata janë arrestuar...