Ëmbëlsirat e llojeve të ndryshme i gjeni vetëm te WISH CAKE HOUSE

PUBLIKUAR

Në mënyrë që dita juaj të ju shkoj ëmbël bëhuni pjesë e Wish Cake House duke porositur  ëmbëlsirën e juaj të preferuar.

Ju mund të  vizitoni edhe lokalin e Wish Cake House ku mund të konsumoni ëmbëlsira të ndryshme, stafi profesional dhe mikëpritës e bënë edhe më të veçantë vizitën tuaj.

Wish Cake House i jep ngjyrë festave tuaja, gëzimeve familjare duke ofruar  forma të ndryshme të torteve, bakllavë etj.

Disa nga llojet e shumta të ëmbëlsirave që i gjeni tek Wish Cake House janë :

Black Forest Cake, Frutti Di Bosco, Bakllavë, Cheese Cake, Kek çokollate, Trio Cake, Muffins etj.

 

WISH CAKE HOUSE gjendet në Prishtinë, rruga Rexhep Krasniqi|045 914 915

 

May be an image of food and text that says '045 914 915 Wesh Cake House BAKLLAVE'

 

LAJME TË TJERA

Arbnor Morina, përzgjedhës i ri i Kombëtares U-17 të Kosovës

Arbnor Morina është emëruar përzgjedhës i ri i Kombëtares së Kosovës U-17. Trajneri i njohur...

Osmani: Gjithçka që ka të bëjë me Amerikën është e mirë

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, është deklaruar para takimit që pritet të mbahet në...

Kërkohet paraburgim për të dyshuarin që u kap me mbi 100 kilogramë marihuanë

Prokurori i Shtetit ka paraqitur kërkesë për caktimin e masës së paraburgimit ndaj të...

Nga sot, biletat e trafikut urban më shtrenjtë

Një biletë e rregullt autobusi, njëdrejtimëshe, do të ketë çmimin 50 centë, apo 10...

SHIKO MË SHUMË

LipjaniNews – ofertë Marketingu për 12 Muaj

Portali LipjaniNews në kuadër të bashkëpunimit me bizneset, ka krijuar hapësirën e nevojshme për...

24h në shërbimin tuaj, Radio Taxi Arioza Lipjan

Radio Taxi Arioza 24 orë tani e tutje në sherbimin e qytetarëve ku do...

Hello Mgid