Edona akuzon Blerandon “se s’ia ka haberin në muzikë”, e fton të këndojë ‘live’ – ai e injoron

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Tahiri: Mos të ketë presion politik te KPM-ja

Shefi i grupit parlamentar të AAK-së, Besnik Tahiri, ka thënë të mos ketë presion...

Sulmi terrorist në Banjskë, Gjykata ua vazhdon edhe për nga dy muaj paraburgimin tre të dyshuarve

Gjykata Themelore e Prishtinës ua ka zgjatur edhe për dy muaj paraburgimin tre të...

Konkurrentët gjysmë-finalistë të formatit televiziv Big Brother VIP Kosova po vazhdojnë t’i përgjigjen pyetjeve pikante të bëra nga publiku.

E pos pyetjeve nuk munguan as replikat e akuzat e shumta – një të tillë e tha edhe Edona për Blerandon.

Sipas saj, Blerando nuk ka talent për të kënduar, dhe e ka quajtur artist, por jo “këngëtar”.

“Një këngëtar i këndon krejt këngët, ky është artist dhe nuk ka zë. Unë dhe Blerando jemi artistë, jo këngëtarë”, ka thënë ajo.

Santiana e Iliriana i kanë dalë në mbrojtje Blerandos në këtë debat.

Kuptoni më shumë detaje duke ndjekur videon në linkun e mëposhtëm.

SHIKO MË SHUMË

Flaka Krelani me paraqitje tejet provokuese në klipin e ri “Kam inat”

Këngëtarja shqiptare e njohur, Flaka Krelani, ka ngritur temperatura në rrjetet sociale me fotografitë...

Tuna provokon me paraqitjen e radhës nga Zvicra, vë në pah format e bujshme trupore

Ajo është njëra nga artistet shqiptare më të dashura që merr vëmendje shpesh në...

Rike Roçi në Big Brother: Njerëzit këtu janë shumë falso

Në Big Brother VIP Albania 3 tashmë kanë nisur ato debatet e para ndërmjet...