Edhe në Angli kështu ngarkohen veturat! (Foto)

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Gjobë ndaj shoferit që drejtoi automjetin pa regjistrim që nga viti 2020

Policia në Ferizaj ka ndaluar shoferin me iniciale B.S., i moshës 44-vjeçare në fshatin...

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...

Në Mançester të Anglisë, Policia e ka ndaluar një veturë me dy dyer, që ishte mbushur me shumë gjëra, shumica e të cilave binin në rrugë.

Tavolina për hekurosje, një karrige dhe një frigorifer që dilnin nga gepeku, ishin disa nga gjërat që po barteshin me këtë veturë ngjyrë gri, transmeton Telegrafi.

Me të parë këtë veturë, një grua e ka nxjerrë telefonin dhe ka bërë fotografi që i ka plasur më pas në rrjetin social.

Në atë moment, tek vetura kanë shkuar edhe dy policë dhe kanë filluar të pyesin shoferin se çfarë po ndodhë. Nuk bëhet e ditur nëse është ndaluar shoferi, apo është gjobitur. /Telegrafi/

ngarkimi2

SHIKO MË SHUMË

Mercedes-Benz është prodhuesi i parë gjerman që miraton lidhësin NACS të Tesla-s për veturat elektrike

Mercedes-Benz njoftoi miratimin e lidhësit për karikim NACS të Tesla-s në automjetet e saj...

Sa kohë duhet “për të mbushur me rrymë” një makinë Tesla?

Caktimi i kohëzgjatjes së mbushjes së një automjeti elektrik si Tesla thuhet se është...

Pse rriten kaq shumë përmasat e veturave nga brezi në brez?

Prej kohësh ka qenë e zakonshme që veturat të rriten nga brezi në brez,...