E rrah bashkëshorten, arrestohet lipjanasi

Foto: LipjaniNews / Ilustrim

Policia Kosovës ka bër të ditur se  në Lipjan Lipjan vktima femër K/Ashkalike është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor, pasi që e njëjta është sulmuar fizikisht nga i dyshuari mashkull K/Ashkali.

Bëhet e ditur se i njejti ështëi cili është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

/LipjaniNews/