Digjet një shtëpi në Lipjan

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Zyrtari i KFOR-it pyetet nga Specialja për uniformat që mbante UÇK-ja

Në Dhomat e Specializuara të Kosovës (DhSK) në Hagë, po vazhdon edhe të mërkurën...

Moti sot i vranët e me diell

Sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas njoftimit të...

Policia Kosovës ka njoftuar se ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se i është djegur shtëpia e tij e pabanuar.

Raporti plotë nga Policia:
ZJARRVËNJE

Lipjan / NN –NN.

Më 03.03.2024 ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se i është djegur shtëpia e tij e pabanuar.

Njësitë përkatëse kanë dalë në vendin e ngjarjes, me vendim të prokurorit rasti inicohet si më lartë, i cili është duke u hetuar.

 

SHIKO MË SHUMË

Shantazhohet një femër në Lipjan, arrestohet një person

Policia Kosovës ka njoftuar se pas hetimeve të zhvilluara, është arrestuar i dyshuari kosovar...

Rrahje mes dy femrave në Lipjan

Policia Kosovës ka njoftuar se dy të dyshuarat femra kosovare, janë përleshur në mes...

Policia gjenë armë pa leje tek një shtëpi në Llugaxhi

Policia Kosovës ka njoftuar se gjatë kontrollit të shtëpisë së të dyshuarit mashkull kosovar,...