Dhurata Ahmetaj puth një fans

PUBLIKUAR

00_12_14078736881289452466
​Këngëtarja nga Prizreni, Dhurata Ahmetaj, duket se është shumë e hapur me simpatizuesit e saj, ajo madje u jep edhe puthje.
Gjatë një mbrëmjeje që kishte në Istog, ajo kishte puthur një djalë i cili më pas e falënderoi këngëtaren duke i shkruar në rrjetin ‘Twitter’. “Faleminderit për puthjen” i kishte shkruar fansi ‘fatlum’.

Dhurata në këtë periudhë të vitit ka publikuar këngën ‘Shumë o ka ma don’ në bashkëpunim me këngëtarin Blero dhe kjo këngë është duke u pëlqyer dhe duke u dëgjuar në shumë media dhe klubet e kryeqytetit. Pos këngës ajo ka hedhur në treg edhe albumin e saj me të ri që quhet “Dhurata”

 

LAJME TË TJERA

Në Komisionin Ekzekutiv për Shëndetësi, eksperti gjerman prezantoi studimin për ShSKUK-në

Në mbledhjen e Komisionit Ekzekutiv për Shëndetësi, kryeministri Albin Kurti, i cili kryeson këtë...

Aksident në Pejë, të përfshira dy vetura dhe një autobus – ka të lënduar

Dy persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku që ka...

I riu nga Gjakova ka nevojë për ndihmën tuaj, duhet ta bëjë transplantimin e dy veshkave

Adnan Syla nga Gjakova është diagnostikuar me sëmundjen e veshkave. Atij i duhet ta bëjë...

Kurti fton shqiptarët në Serbi t’i përgjigjen regjistrimit të popullsisë: Dëshmoni që jeni aty

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, u ka bërë thirrje shqiptarëve që jetojnë në Serbi...

SHIKO MË SHUMË

Morena Taraku duket joshëse në imazhet e reja

Ish-Missi dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku ka marrë sërish vëmendje me një paraqitje tjetër...

“Hala” thyen rekord klikimesh

Janë bërë vetëm 23 orë nga publikimi i këngës “Hala”. Por, Era dhe Don Xhoni...

Beatrix Ramosaj shfaqet atraktive dhe e veshur me shumë stil në paraqitjen e fundit

Këngëtarja shqiptare, Beatrix Ramosaj ka qenë ndër emrat më të komentuar në media rozë...