Dhunoi seksualisht të motrën, arrestohet 31-vjeçari

PUBLIKUAR

aa_5493

​Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Berat paraditen e sotme, ku një 31-vjeçar është arrestuar pasi kishte kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me të motrën e tij.

Forcat e policisë së qytetit kanë mundur të arrestojnë shtetasin Oldi Dervishi, banues në fshatin Kutall të Beratit, pas denoncimit të së motrës.

Ka qenë motra e tij, Zh.D. ajo e cila ka denoncuar në polici vëllanë e saj për kryerjen e marrëdhënieve seksuale me dhunë.

Nga burimet e policisë mësohet se 31-vjeçari ka qenë i dënuar me 5 vite burg për trafik droge. Gjithashtu gjatë kontrollit në banesën e tij, policia sekuestroi dy kallashë dhe 350 fishekë.

LAJME TË TJERA

Në Komisionin Ekzekutiv për Shëndetësi, eksperti gjerman prezantoi studimin për ShSKUK-në

Në mbledhjen e Komisionit Ekzekutiv për Shëndetësi, kryeministri Albin Kurti, i cili kryeson këtë...

Aksident në Pejë, të përfshira dy vetura dhe një autobus – ka të lënduar

Dy persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku që ka...

I riu nga Gjakova ka nevojë për ndihmën tuaj, duhet ta bëjë transplantimin e dy veshkave

Adnan Syla nga Gjakova është diagnostikuar me sëmundjen e veshkave. Atij i duhet ta bëjë...

Kurti fton shqiptarët në Serbi t’i përgjigjen regjistrimit të popullsisë: Dëshmoni që jeni aty

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, u ka bërë thirrje shqiptarëve që jetojnë në Serbi...

SHIKO MË SHUMË

7 Vëllezërit Center paisen me çertifikatë:*ISO 22000, garantuese e kualitetit dhe cilësisë së ushqimit

7 Vëllezërit Center me pronar Fadil Sopa janë paisur me çertifikatë:*ISO 22000 : 2018*...

HAPËT QENDRA E NUTRICIONIT NË LIPJAN

Qendra e nutricionit prej nesër e hënë me 23.05.2022 fillon punën me degën e...

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu është pyetur për ish-bashkëpartiakun e saj, tani kryetar i PSD-së, Dardan Molliqaj dhe reagimi i saj ka qenë i...

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu është pyetur për ish-bashkëpartiakun e saj, tani kryetar i...