Dhunë në familje në Shtime: Dy burra dhe një grua rrihen mes vete, përfundojnë në spital

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Grabitje e armatosur në Llugaxhi

Policia Kosovës ka njoftuar se ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se deri sa ishte...

Lëndohet një burrë në Lipjan, u godit me plumb të pushkës ajrore

Një burrë në Lipjan ka pësuar lëndime trupore, pasi i njëjti është goditur nga...

Dy burra dhe një grua janë rrahur mes vete në Shtime, teksa rasti është cilësuar si “dhunë në familje”.

Lajmin e ka bërë të ditur Policia e Kosovës, ku thuhet dy të dyshuar janë dërguar në Qendrën Kryesore Mjekësore Familjare (QKMF) në Shtime dhe një tjetër në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK), shkruan Gazeta Insajderi.

“Shtime / 12.05.2024-19:30.  Tre viktima, dy meshkuj dhe një femër kosovare kanë pranuar tretman mjekësor  në QKMF- Shtime, pasi që të njëjti dyshohet  se pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes vete dhe si pasojë kanë pësuar lëndime trupore.  Njëri prej tyre  është dërguar në QKUK për trajtim të mëtutjeshëm”, thuhet në njoftim.

Rasti po vazhdon të hetohet, sipas policisë. /Insajderi.org/

SHIKO MË SHUMË

Sot mbi 19 mijë nxënës i nënshtrohen testit të maturës

Sot është ditë e rëndësishme për nxënësit e shkollave të mesme. 19 mijë e 200...

Dhunohet një e mitur në Drenas, arrestohet i dyshuari

Është arrestuar një burrë  dje në Drenas nën dyshimin se e ka dhunuar një...

Policia nis hetimet lidhur me katër raste të vdekjeve në Prishtinë, viktimat janë burra

Të enjten e 20 qershorit, në rajonin e Prishtinës janë raportuar katër raste të...