Dafina Zeqiri publikon imazhe e veshur në fustan nusërie: Gjërat më të mira ndodhin papritur

PUBLIKUAR

Artistja e famshme shqiptare, Dafina Zeqiri arrin që të befasoi fansat dhe publikun çdo herë.

Projekte e këngëtares janë të veçanta dhe priten mirë duke u shndërruar në hite, ndërsa ajo nuk ndalet duke punuar për gjëra të reja vazhdimisht.

Tashmë kur ka paralajmëruar këngën e re me artistin ndërkombëtar Dystinct, ajo ka sjellur së fundmi edhe një fotosesion unik.

34-vjeçarja ka pozuar për disa imazhe të reja ku shihet e veshur me fustan të bardhë nusërie.

Teksa dukej e mahnitshme në veshjen në të bardha, Dafina ka marr vëmendje edhe me mbishkrimin e vendosur sipër fotove.

“Gjërat më të mira ndodhin papritur”, ka shkruar këngëtarja duke mos zbuluar më shumë detaje.

Nuk dihet nëse me një dukje të tillë do ta shohim në ndonjë prej videoklipeve të saj, apo Dafina po mendon për martesë në një të ardhme të afërt.

Kujtojmë që muajve të fundit kanë qarkulluar thashetheme që ajo i ka dhënë fund lidhjes me DJ Geek, por që dyshja janë treguar të rezervuar në lidhje me këto raportime. /Telegrafi/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)

LAJME TË TJERA

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

Në Kosovë në pesë ditët e ardhshme pritet të mbajë mot i ngjashëm me...

Zjarr në një objekt në Lipjan

Policia Kosovës ka njoftuar se është raportuar për zjarrvënie në objekt, i cili është...

Messi theu rekordin e Ronaldos, bëhet futbollisti me më së shumti gola në top-ligat evropiane

Lionel Messi ka thyer një tjetër rekord të vendosur nga rivali i tij, Cristiano...

Joseph: Kriza në veri e Ballkan përfundon kur katër shtetet e NATO-s e njohin Kosovën

Njohësi i Ballkanit, Edward P. Joseph, ka thënë se gjithë rrëmuja e Ballkanit dhe...

SHIKO MË SHUMË

Bebe Rexha shndrit me dukjen elegante në fustanin me dekolte të hapur

Ylli i muzikës, Bebe Rexha me krenari i shfaqi linjat e saj me një...

Tayna thekson linjat joshëse të trupit në një paraqitje të radhës

Reperja e njohur shqiptare, Tayna mbetet në qendër të vëmendjes me projekte të reja...

Semi Jaupaj lanson këngën e re “Autostradë”

Këngëtarja së fundmi ka lansuar këngën  më të re që mban titullin “Autostradë”, që...