Besi imiton në mënyrë perfekte Bledi Manen, banorët s’i ndalin të qeshurat

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Nuk ka kufizim të orarit të punës, java e ardhshme me temperatura që nuk paraqesin rrezik për kategoritë e cenueshme

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se pas konsultimeve me Institutin Kombëtar të...

Kolona 200 metra e pritje deri në 40 minuta, gjendja nëpër pikëkalimet kufitare

Qendra Qendra Kombëtare për Menaxhim Kufitar ka treguar gjendjen nëpër pikëkalimet kufitare, këtë mëngjes. Në...

Pas një nate të tensionuar të Prime-it të mbrëmbshëm, duket që sot Besi ua ndreqi ditën banorëve.

Ka ndodhur shumë herë t’i shohim Bledin dhe Bleron të zihen gjatë spektaklit, kjo ndodhi edhe mbrëmë (e premte), në Prime.

“Ju keni një koleg aty që vjen vërdallë nëpër shtëpi dhe thotë: “Une jam baba”, por për mua ai nuk është baba, është Baba Vanga”, ishte një koment interesant i Bledit që me sa duket Besit i ka bërë shumë përshtypje sa fillon dhe e imiton në mënyrë aq perfekte sa bën të gjithë banorët të qeshin me të madhe.

Foto: Screenshot/YouTube

Ai fillon krejt rastësisht imitimin, por për banorët ishte aq qesharake sa insistojnë që ai të vazhdojë.

Reklama

Besi vazhdoi duke thënë fraza të ngjashme si të Bledit, duke bërë banorët të shkrinë së qeshuri. /Telegrafi/

SHIKO MË SHUMË

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...

Xhensila ”flakë”, ekspozon format trupore

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, gjithmonë zgjedh të duket e kuruar deri në detaje. Së fundmi ajo...

Bebe Rexha shfaqet shumë tërheqëse, në fotografitë e mrekullueshme në Instagram

Bebe Rexha ka shfaqur gjoksin e saj në një korse të zezë, ndërsa ka...