Besi imiton në mënyrë perfekte Bledi Manen, banorët s’i ndalin të qeshurat

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Aksident i rëndë në autostradën e Fushë Kosovës, përfshihen disa makina, kamionë e një furgon (Pamje)

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm mbi urën e autostradës në...

Këto janë vendet ku sot do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike

KEDS ka njoftuar se si rezultat i punimeve në projekte dhe punime të domosdoshme...

Pas një nate të tensionuar të Prime-it të mbrëmbshëm, duket që sot Besi ua ndreqi ditën banorëve.

Ka ndodhur shumë herë t’i shohim Bledin dhe Bleron të zihen gjatë spektaklit, kjo ndodhi edhe mbrëmë (e premte), në Prime.

“Ju keni një koleg aty që vjen vërdallë nëpër shtëpi dhe thotë: “Une jam baba”, por për mua ai nuk është baba, është Baba Vanga”, ishte një koment interesant i Bledit që me sa duket Besit i ka bërë shumë përshtypje sa fillon dhe e imiton në mënyrë aq perfekte sa bën të gjithë banorët të qeshin me të madhe.

Foto: Screenshot/YouTube

Ai fillon krejt rastësisht imitimin, por për banorët ishte aq qesharake sa insistojnë që ai të vazhdojë.

Reklama

Besi vazhdoi duke thënë fraza të ngjashme si të Bledit, duke bërë banorët të shkrinë së qeshuri. /Telegrafi/

SHIKO MË SHUMË

Melinda Ademi shkëlqen në fotografitë e reja në Instagram, pasi publikoi bashkëpunimin me Bardhin

Këngëtarja e talentuar Melinda Ademi ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një...

Kaderi flet për Lumbardhin: Momentalisht e shoh si shok

Kaderi ka folur për raportin e saj që e ka me Lumbardhin. Ajo ka thënë...

Diona Fona paralajmëron këngën e re “Falma”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Diona Fona po rikthehet me një projekt të ri muzikor. Përmes...