Barnatore “Emergency Pharmacy” në Lipjan shpall konkurs për vende pune:

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Burri raporton zhdukjen e një gruaje në Shtime

Një grua është raportuar e zhdukur në Shtime. Rastin në polici e ka lajmëruar një...

Gjobë ndaj shoferit që drejtoi automjetin pa regjistrim që nga viti 2020

Policia në Ferizaj ka ndaluar shoferin me iniciale B.S., i moshës 44-vjeçare në fshatin...

Barnatore “Emergency Pharmacy” në Lipjan shpall konkurs për vende pune:

Teknik/e të farmacisë ( 2 vende të lira)

Gjithashtu pranojmë praktikantë me mundësi punësimi me kontratë!

Ju mirëpresim!

Aplikimet mund ti bëni përmes numrave të telefonit:
📞+38344812916
+38344549518
(viber dhe whatsapp)

SHIKO MË SHUMË

ORENDI hap konkurs pune

A je marakli dhe të pelqen të punoni me dru? Fabrika Orendi , është vendi...

Nesër nga ora 13:00 do të bëhet varrimi i të riut Gëzim Rizani

Këshilli i Bashkësisë Islame në Lipjan ka njoftuar se varrimi i të riut Gëzim...

Shtatë raste të dhunës në familje në 24 orët e fundit në Kosovë

Shtatë rastë të dhunës në familje kanë ndodhur në 24 orët e fundit në...