AUTOPJESË PREMIUM | Zgjidhni cilësinë dhe sigurinë për makinën tuaj

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Gjobë ndaj shoferit që drejtoi automjetin pa regjistrim që nga viti 2020

Policia në Ferizaj ka ndaluar shoferin me iniciale B.S., i moshës 44-vjeçare në fshatin...

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...

Gjeni gamën më të gjerë të autopjesëve në çmim të arsyeshëm për të ruajtur dhe përmirësuar makinën tuaj në çdo udhëtim. Zgjidhni cilësinë dhe sigurinë për makinën tuaj ❗❗

🔸Për informacione na shkruani në inbox ose kontaktoni direkt

📲 Viber, Whatsapp, +38345278661
📲 Facebook, Instagram: @apc.premium

 

📍Rr. Zylfije Gashi, Lipjan

 

Ju mirëpresim!!

 

SHIKO MË SHUMË

ORENDI hap konkurs pune

A je marakli dhe të pelqen të punoni me dru? Fabrika Orendi , është vendi...

Nesër nga ora 13:00 do të bëhet varrimi i të riut Gëzim Rizani

Këshilli i Bashkësisë Islame në Lipjan ka njoftuar se varrimi i të riut Gëzim...

Shtatë raste të dhunës në familje në 24 orët e fundit në Kosovë

Shtatë rastë të dhunës në familje kanë ndodhur në 24 orët e fundit në...