Arrestohet një burrë në Lipjan, rrahu dy vajzat e mitura

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Gjobë ndaj shoferit që drejtoi automjetin pa regjistrim që nga viti 2020

Policia në Ferizaj ka ndaluar shoferin me iniciale B.S., i moshës 44-vjeçare në fshatin...

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...

Një person ka përfunduar në pranga, pasi dyshohet të ketë rrahur dy vajzat e tij të mitura.

Rasti ka ndodhur paraditen e djeshme në Lipjan, raporton Indeksonline.

Sipas njoftimit të policisë, viktimat janë intervistuar në prezencë të punëtorit të Qendrës për Punë Sociale.

I dyshuari, pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Rasti është iniciuar si “Keqtrajtim apo braktisje e fëmijës”

SHIKO MË SHUMË

Nderohen dëshmorët dhe martirët në fshatin Sllovi

  Kryetari i Komunës së Lipjanit, z. Imri Ahmeti së bashku me bashkëpunëtorë gjatë ditës...

Kanosje në Lipjan, arrestohet një person

Policia Kosovës ka njoftuar se ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se është kanosur nga...

FFK largon “Ulpiana 1926” nga garat e Ligës së Parë, reagon Drejtoresha DKRS Anila Reçica

Drejtoresha e Kulures Rinisë dhe Sportit në Komunën e Lipjanit Anila Reçica ka reaguar...