Arrestohen tre Maroken në Lipjan, u rrahen mes vete

PUBLIKUAR

Policia Kosovës ka njoftuar se janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj shtetas Maroken, pasi që janë përleshur fizikisht në mes vete

Raporti plotë nga Policia:


LËNDIM I LEHTË TRUPOR

Lipjan, 04.05.2022 – 09:22.

Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj shtetas Maroken, pasi që janë përleshur fizikisht në mes vete.
Të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

 

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje. 

LAJME TË TJERA

Dafina “mendon shumë”

Këngëtarja Dafina Zeqiri është shfaqur sonte në  Instagram me disa fotografi, por ajo që...

Afërdita Dreshaj shfaq linjat trupore nga fitnesi

Modelja dhe këngëtarja, Afërdita Dreshaj ka disa kohë që nuk është aktive me ndonjë...

Inspektorëve serbë iu ndalen 40 për qind e pagave

Komisioni disiplinor ka marrë masa ndaj inspektorëve të cilët nuk kishin kryer përgjegjësitë e...

Specialja me hetime sekrete për rrjedhjen e dokumenteve të tyre

Dhomat e Specializuara i kanë shpallur fajtor ish-udhëheqësit e OVL e UÇK-së, Hysni Gucatin...

SHIKO MË SHUMË

Arrestohet një person në Janjevë

Policia Kosovës ka njoftuar se në bazë të urdhëresës së lëshuar nga gjykata është...

Lipjanasi sulmon bashkëshorten

Policia Kosovës ka njoftuar se viktima femër kosovare ka pranuar tretmanë mjekësor, pasi që...

Arrestohen dy persona në Lipjan

Policia Kosovës ka njoftuar se në bazë të urdhëresës lëshuar nga Gjykata janë arrestuar...