Anita-Bucit: Nuk keni ditur të bëni matematikën, prandaj je jashtë

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Grabitje e armatosur në Llugaxhi

Policia Kosovës ka njoftuar se ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se deri sa ishte...

Lëndohet një burrë në Lipjan, u godit me plumb të pushkës ajrore

Një burrë në Lipjan ka pësuar lëndime trupore, pasi i njëjti është goditur nga...

Opinionistja e Big Brother VIP Kosova 2, Anita Haradinaj, e ka komentuar lojën e Bucit brenda shtëpisë më të madhe në vend.

Ajo i tha Bucit se prej kur e ka prishur aleancën me Santianën, ai më nuk ka bërë aleanca me tjetër kënd dhe kjo e ka dobësuar paksa në lojë, ndonëse i tha se loja e saj është e mirë.

“Loja jote ka qenë shumë lojë interesante, ka qenë shumë korrekt, ke qenë shumë i mirë, ke pasë aftësi që cdo situatë ta kthesh në favor tëndin”.

“Ti je penalizuar thjeshtë nga një nominim kaq të fortë dhe fatkeqësisht më vjen keq, nuk keni ditur të bëni matematikën, dhe prandaj je jashtë”, ka thënë Haradinaj.

SHIKO MË SHUMË

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...

Xhensila ”flakë”, ekspozon format trupore

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, gjithmonë zgjedh të duket e kuruar deri në detaje. Së fundmi ajo...

Bebe Rexha shfaqet shumë tërheqëse, në fotografitë e mrekullueshme në Instagram

Bebe Rexha ka shfaqur gjoksin e saj në një korse të zezë, ndërsa ka...