Angelina Jolie përjeton tmerrin në Ukrainë, vrapon për në strehë pas alarmit të sulmit

PUBLIKUAR

Aktorja e famshme Angelina Jolie ka vizituar këtë të shtunë Ukrainën, më konkretisht qytetin e Lvivit në një orë të qetë.

Por mesa duket gjërat janë përshkallëzuar më vonë pasi mediat kanë publikuar një video të Jolie duke vrapuar drejt një strehe kundër bombardimeve.

Në pamjet e publikuar aktorja shihet ndërsa vrapon bashkë me një grup njerëzish që e shoqërojnë teksa në sfond dëgjohen sirenat e qytetit.

Jolie përshëndeti një nga qytetarët që po e filmonte dhe tha “jam në rregull”.

 

LAJME TË TJERA

Në Komisionin Ekzekutiv për Shëndetësi, eksperti gjerman prezantoi studimin për ShSKUK-në

Në mbledhjen e Komisionit Ekzekutiv për Shëndetësi, kryeministri Albin Kurti, i cili kryeson këtë...

Aksident në Pejë, të përfshira dy vetura dhe një autobus – ka të lënduar

Dy persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku që ka...

I riu nga Gjakova ka nevojë për ndihmën tuaj, duhet ta bëjë transplantimin e dy veshkave

Adnan Syla nga Gjakova është diagnostikuar me sëmundjen e veshkave. Atij i duhet ta bëjë...

Kurti fton shqiptarët në Serbi t’i përgjigjen regjistrimit të popullsisë: Dëshmoni që jeni aty

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, u ka bërë thirrje shqiptarëve që jetojnë në Serbi...

SHIKO MË SHUMË

Zelensky: Nëse Putini ndalet, Rusia kursehet nga pasoja më të mëdha

Presidenti ukrainas Volodymir Zelensky argumentoi sonte se Rusia mund të shmangë pasojat më të...

Mobilizimi ushtarak, Rusia thotë se 10 mijë persona janë paraqitur vullnetarë për të luftuar në Ukrainë

Ushtria ruse tha më 22 shtator se të paktën 10.000 persona kanë dalë vullnetarë...

Tërmet i fuqishëm në Itali, kjo është magnituda

Një tërmet me magnitudë 4.4 ballë me thellësi 10 kilometra është regjistruar pak më...