7 Vëllezërit Center paisen me çertifikatë:*ISO 22000, garantuese e kualitetit dhe cilësisë së ushqimit

PUBLIKUAR

7 Vëllezërit Center me pronar Fadil Sopa janë paisur me çertifikatë:*ISO 22000 : 2018* , e cila është garantuese e kualitetit dhe cilësisë së ushqimit.
Sopa ka shkruar se njëkohësisht kompania jonë tani e tutje është e barabartë me çdo kompani tjetër në tregun ndërkombëtar
Ky është sukses i përbashkët me ju, të nderuar klientë. Shërbimi korrekt dhe cilësor mbetet mision i yni. 7 Vëllezërit Center – Lipjan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artikull i sponsorizuar!

LAJME TË TJERA

Kurti publikon foto nga Berna, tregon frazën interesante që ia ka thënë presidenti zviceran

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, po qëndron për një vizitë zyrtare në Zvicër. Ai...

Shpërthimet në veri, Hovenier: I tronditur, autorët të dalin para drejtësisë

Ambasadori i ShBA-së në Kosovë, Jeffrey Hovenier, ka reaguar pas shpërthimeve në veri të...

Prishtinë: Arrestohet 44-vjeçari për shitblerje të narkotikëve

Policia e Kosovës ka arrestuar sot të dyshuarin 44-vjeçar, i cili merrej me trafikim...

Jasharaj: Jemi kundër testimit me shkrim për mësimdhënësit

Kryetari i Sindikatës së Bashkuar të Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Rrahman Jasharaj ka thënë...

SHIKO MË SHUMË

Restaurant Mirsadi me dy lokacione në Lipjan, super ushqime

Restaurant Mirsani tani edhe në Lipjan, Restaurant Mirsandi 1 Prishtinë, Restaurant Mirsadi 2 Lipjan,...

Krejt çka dihet për tragjedinë në Rufc të Lipjanit

Dje rreth orës 16:30 janë gjetur tre trupa të pajetë në fshatin Rufc të...

Kalo pushimet tuaja me veturen ideale, Rent a Car Trimi Lipjan

Rent a Car Trimi gjeni ofertat më të mira për pushimet verore. Rent a Car...