Linda Halimi: Ulërimat e mia kanë çmime ndërkombëtare, di të bëj edhe gjëra të tjera

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Gati 3 vjet qeverisje, Kurti u tregon mërgimtarëve në Berlin çfarë ka bërë si Kryeministër

Lëvizja Vetëvendosje njofton se kryeministri Albin Kurti i shoqëruar me zyrtarë të qeverisë, ka...

Tri punët më të mira për njerëzit në depresion

Është vërtetuar shkencërisht se zgjedhja e duhur e punës ka një efekt pozitiv në...

Banorët të cilët ishin të nominuar u mblodhën në oborr për darkën e të nominuarve.

Ledi, Buci, Linda, Ganiu, Monika, Santiana e Meti janë konkurrentët të cilët kanë qenë në nominim gjatë kësaj jave.

Përgjatë darkës, pyetja e parë që iu bë Lindës ishte: “A din të bësh diçka tjetër, përveç që ushtron dhe ulërin duke kënduar”.

Foto: Screenshot/YouTube

Linda nuk heziton duke u përgjigjur: “Me modesti e them që ulërimat e mia kanë çmime ndërkombëtare. Po, di të bëj shumë gjëra të tjera, di të motivoj, di të nxjerr më të mirën prej një personi, di të kuptoj dike kur më hap zemrën.”

Një replikë interesante pas kësaj e bën Monika dukë thënë: “Unë mendoj që nuk je ti as 10 % këtu”. /Telegrafi/

SHIKO MË SHUMË

Melinda Ademi shkëlqen në fotografitë e reja në Instagram, pasi publikoi bashkëpunimin me Bardhin

Këngëtarja e talentuar Melinda Ademi ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një...

Kaderi flet për Lumbardhin: Momentalisht e shoh si shok

Kaderi ka folur për raportin e saj që e ka me Lumbardhin. Ajo ka thënë...

Diona Fona paralajmëron këngën e re “Falma”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Diona Fona po rikthehet me një projekt të ri muzikor. Përmes...