Me poza joshëse, Dea Mishel shënon ditëlindjen

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Gati 3 vjet qeverisje, Kurti u tregon mërgimtarëve në Berlin çfarë ka bërë si Kryeministër

Lëvizja Vetëvendosje njofton se kryeministri Albin Kurti i shoqëruar me zyrtarë të qeverisë, ka...

Tri punët më të mira për njerëzit në depresion

Është vërtetuar shkencërisht se zgjedhja e duhur e punës ka një efekt pozitiv në...

Finalistja e edicionit të dytë të ‘Big Brother VIP Albania’, Dea Mishel, feston ditëlindjen.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, bukuroshja ka njoftuar se kjo datë, 20 shtator, është ditë feste për të.

Dhe për ta bërë më të bukur për ndjekësit e shumtë në Instagram, ajo i ka publikuar disa fotografi, në poza joshëse.

(Foto: Instagram/deamichellee)

“Duke i bërë të gjitha dëshirat realitet”, është përshkrimi i fotografive.

(Foto: Instagram/deamichellee)

Dea Mishel, e cila shfaqet e veshur me bikini të zeza pranë një torte, ka mbushur 28 vjet. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/deamichellee)

 

(Foto: Instagram/deamichellee)

SHIKO MË SHUMË

Melinda Ademi shkëlqen në fotografitë e reja në Instagram, pasi publikoi bashkëpunimin me Bardhin

Këngëtarja e talentuar Melinda Ademi ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një...

Kaderi flet për Lumbardhin: Momentalisht e shoh si shok

Kaderi ka folur për raportin e saj që e ka me Lumbardhin. Ajo ka thënë...

Diona Fona paralajmëron këngën e re “Falma”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Diona Fona po rikthehet me një projekt të ri muzikor. Përmes...