Hapet pika e “Capital Ria” në Lipjan

PUBLIKUAR

Njoftim 🗣

– – Rruga E SHQIPËRISË perball Stacionit Policor – –

Ku mund ti kryeni të gjitha llojet e pagesave & transferet mbrenda Kosovës dhe në gjitha shtetet tjera.

Vlenë të theksohet se për faturat e KESCO ,UJËSJELLSI RAJONAL PRISHTINA , KUJTESA , AIR-PRISHTINA nuk do të paguani provizion, por paguhet vetem vlera e fatures, ndërsa për tjera shërbime jemi më të lirët.

RISI tek “Capital Ria” është se për herë të parë, të gjitha llojet e pageave mund ti bëni edhe pas orës 16:00h.

ORARI I PUNES: 08:00 – 18:00 (e Hënë – e Premte)
Te shtunen : 10:00 – 16:00.

LAJME TË TJERA

“Isha para spitalit duke prit”, deputeti Rashit Qalaj në një rrëfim të rrallë për jetën private

Deputeti, Rashit Qalaj, ka rrëfyer dy momentet më të lumtura dhe ato më tē...

Melisa Lleshi: Dua ta adoptojë një fëmijë, ndoshta vitin tjetër

Melisa Lleshi është banorja më e re e Big Brother VIP Kosova. Reklama Ajo i është...

E konfirmuar: Ndërron jetë i dyshuari për plagosjen e dy grave në Fushë Kosovë

Ka ndërruar jetë Sabit Islami, i dyshuari për plagosjen e dy grave sot në...

Uzuni fantastik, shënon dy gola për Granadan

Granada ka shënuar fitore ndaj Andorras në kuadër të La Liga 2. Futbollisti shqitar, Myrto...

SHIKO MË SHUMË

LipjaniNews – ofertë Marketingu për 12 Muaj

Portali LipjaniNews në kuadër të bashkëpunimit me bizneset, ka krijuar hapësirën e nevojshme për...

24h në shërbimin tuaj, Radio Taxi Arioza Lipjan

Radio Taxi Arioza 24 orë tani e tutje në sherbimin e qytetarëve ku do...

Hello Mgid