Xhuli-Atdheut: Nuk dua dhurata të lira, se vet i blej të shtrenjta

PUBLIKUAR

Xhuli dhe Atdheu janë dyshja e fundit në “Big Brother VIP Kosova”, që janë afruar afër njëri-tjetrin.

Atdheu dhe Stresi i kanë bërë një “prank” Xhulit, kinse Atdheu ka ditëlindjen, dhe ajo ka përgaditur torte, shkruan lajmi.net.

Ata kanë folur rreth “prankut” të ditëlindjes së këtij të fundit, derisa nuk munguan puthjet e përqafimet e shumta.

Kësisoj, Xhuli ka thënë se nga tash e tutje, Atdheu do të festojë dy ditëlindje në vit, dhe në festën tjetër të ditës së lindjes, do të duhet t’i blejë asaj një dhuratë, veç se jo të lirë.

“Sa idiot që je. Ti nuk më do mua. Ti je ‘fulliranti’ më i madh në këtë botë, ty nuk të besoj asgjë. Tanimë do të festojmë dy ditëlindje të tua në vit, tash për ditëlindje tënde dua dhurate për vete. Nuk dua dhurata të lira se nuk jam prej atyre që duan dhurata të lira, se vet i blej të shtrenjta”, i ka thënë Xhuli, Atdheut./Lajmi.net/

LAJME TË TJERA

“Isha para spitalit duke prit”, deputeti Rashit Qalaj në një rrëfim të rrallë për jetën private

Deputeti, Rashit Qalaj, ka rrëfyer dy momentet më të lumtura dhe ato më tē...

Melisa Lleshi: Dua ta adoptojë një fëmijë, ndoshta vitin tjetër

Melisa Lleshi është banorja më e re e Big Brother VIP Kosova. Reklama Ajo i është...

E konfirmuar: Ndërron jetë i dyshuari për plagosjen e dy grave në Fushë Kosovë

Ka ndërruar jetë Sabit Islami, i dyshuari për plagosjen e dy grave sot në...

Uzuni fantastik, shënon dy gola për Granadan

Granada ka shënuar fitore ndaj Andorras në kuadër të La Liga 2. Futbollisti shqitar, Myrto...

SHIKO MË SHUMË

Melisa Lleshi: Dua ta adoptojë një fëmijë, ndoshta vitin tjetër

Melisa Lleshi është banorja më e re e Big Brother VIP Kosova. Reklama Ajo i është...

Melisa Lleshi bëhet pjesë e Big Brother VIP Kosova

Sonte (e premte) në ‘reality-show’-n e Big Brother VIP Kosova ka hyrë edhe një...

Puthja e shumëpritur mes Luizit dhe Kiarës – më sa duket ndodhi

Publiku po pret me padurim puthjen në buzë mes Luizit dhe Kiarës brenda shtëpisë...