Xhensila me stil të ri flokësh në projektin e radhës

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Tahiri: Mos të ketë presion politik te KPM-ja

Shefi i grupit parlamentar të AAK-së, Besnik Tahiri, ka thënë të mos ketë presion...

Sulmi terrorist në Banjskë, Gjykata ua vazhdon edhe për nga dy muaj paraburgimin tre të dyshuarve

Gjykata Themelore e Prishtinës ua ka zgjatur edhe për dy muaj paraburgimin tre të...

Para disa ditësh, artistja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj ka zbuluar së shumë shpejt do të sjellë projektin e ri muzikor.

Xhensila në “Instagram” ka ndarë disa fotografi duke treguar “look-un” e saj në klipin e këngës së re, shkruan lajmi.net.

Në fotografi ajo shihet shfaqet me flokë të gjata dhe kaçurrela të theksuara dhe një stil shumë veror.

“Së shpejti”, shkroi ajo ndër tjerash sipër postimit. /Lajmi.net/

SHIKO MË SHUMË

Flaka Krelani me paraqitje tejet provokuese në klipin e ri “Kam inat”

Këngëtarja shqiptare e njohur, Flaka Krelani, ka ngritur temperatura në rrjetet sociale me fotografitë...

Tuna provokon me paraqitjen e radhës nga Zvicra, vë në pah format e bujshme trupore

Ajo është njëra nga artistet shqiptare më të dashura që merr vëmendje shpesh në...

Rike Roçi në Big Brother: Njerëzit këtu janë shumë falso

Në Big Brother VIP Albania 3 tashmë kanë nisur ato debatet e para ndërmjet...