Vjollca Haxhiu feston ditëlindjen, kaq vite ka mbushur

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore Vjollca Haxhiu është aktive tash e shumë vite në skenën muzikore shqiptare.

Ajo vazhdimisht ka sjellë muzikë të mirë për publikun, duke fituar kështu simpatinë e tyre ndër vite, shkruan Indeksonline.

Sot është një ditë e veçantë për të, ajo feston ditëlindjen dhe mbushë 42 vite.

Kujtojmë që edhe kohëve të fundit ajo ka qenë mjaft aktive në publikimin e këngëve të reja.