Vjen në poza tërheqëse, Melinda: Mos e provoni këtë në shtëpi

PUBLIKUAR

Përveç që pëlqehet për muzikën dhe këngët që lanson, Melinda Ademi admirohet nga fansat e shumtë edhe për dukjen e saj.

Këngëtarja është aktive në profilin e saj në Instagram, ku ndiqet nga më shumë se 1.1 milion ndjekës.

Gjatë të enjtes, ajo i ka shpërndarë disa fotografi tërheqëse, të cilat kanë marrë dhjetëra mijëra pëlqime menjëherë pas publikimit.

(Foto: Instagram/melindaademi

(Foto: Instagram/melindaademi)

Ndryshe, realizimi më i fundit muzikor i Melindës është bashkëpunimi me Ledri Vulën “A m’ke dasht”.

Videoklipi i kësaj kënge u lansua në YouTube më 13 korrik dhe tash numëron afro 10.5 milionë shikime në platformën e popullarizuar të shpërndarjes së videove. /Telegrafi/

LAJME TË TJERA

Interi konfirmon lëndimin e Mkhitaryan

Interi ka konfirmuar zyrtarisht që Henrik Mkhitaryan është për momentin i lënduar dhe ka...

Norwich arrin fitoren e parë në Championship, barazon Burnley i Muricit

Norwich City ka arritur që ta fitojë ndeshjen e parë në Championship, duke e...

Policia jep detaje për aksidentin që shkaktoi kolona të gjata në rrugën Prishtinë-Podujevë

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për aksident që ndodhi në fshatin Besi në...

Policia do të fillojë të kontrollojë kolonat e dasmave për armë

Për shkak të përdorimit të madh të armëve të zjarrit në ahengje familjare, Policia...

SHIKO MË SHUMË

Lirohet Fero pasi u arrestua për sulm, flet avokati i tij

Reperi Feronit Shabani, i njohur si Fero, është liruar nga paraburgimi, pasi u arrestua...

Arilena shfaqet mahnitëse në pozat me bikini nga plazhet e Kalifornisë

Derisa është duke i shijuar pushimet nga Malibu në Kaliforni, Arilena Ara është aktive...

Beatrix ka një koment për Dj Dagz dhe Einxhel Shkirën

Këngëtarja shqiptare Beatrix Ramosaj e cila është dhe ish-banore e BBV, ka uruar publikisht...