Vivien Thano me ofendime ndaj Xhuli Nurës: Më acaron, ka një problem tjetër që mban erë

PUBLIKUAR

Xhuli Nura është njëra nga banoret e Big Brother VIP Kosova që komentohet vazhdimisht nga banorët.

Në një material të publikuar së fundmi, konkurrentët shihen të acaruar teksa flasin për bukuroshen nga Drenica.

Në mesin e tyre është Vivien Thano, e cila ka folur për Xhulin, ku në një moment thotë se e acaron dhe mban një erë.

Foto: Screenshot/YouTube

“Unë di të gatuaj shumë gjëra. Nuk futem aty sepse më acaron. Ka një problem tjetër që mban erë, mban një erë. E dëgjova edhe Atdheun që i tha shko pastrohu”, u shpreh Vivien.

Vajzat patën një përplasje në spektakël, ku Xhuli thotë se i pranon të gjitha këto që i kanë thënë banorët dhe se po i pëlqen kjo video.

Foto: Screenshot/YouTube

Xhuli theksoi se Vivi është një rivale e saj që nga fillimi i këtij reality shou që mendohet se në këtë është përfshirë edhe Getinjo.

Sidoqoftë, ajo vuri në pah se këto gjëra po e bëjnë edhe më të fortë si banore brenda shtëpisë. /Telegrafi/

LAJME TË TJERA

I gjindet kokainë në veturë, arrestohet një burrë në Prishtinë

Një burrë është arrestuar gjatë pasdites së djeshme në rrugën “Ferid Curri” në Prishtinë. Policia...

I vodhi 400 euro nga çanta një gruaje dhe e shkel me veturë gjatë ikjes

Një grua në fshatin Sllatinë të Fushë Kosovës ka raportuar se nga një burrë...

Therrje me thikë në Shkollën e Mesme Adem Gllavica Lipjan, intervistohen disa persona

Policia Kosovës ka njoftuar se një mashkull  kosovar (i mitur) ka pësuar lëndime trupore...

Napoli ia cakton çmimin Osimhenit

Napoli ka vendosur për çmimin e sulmuesit të tyre, Victor Osimhen. Napolitanët duan 150 milionë...

SHIKO MË SHUMË

Kjo është kënga më e re e Nora Istrefit

Këngëtarja e njohur kosovare Nora Istrefi e ka publikuar video projektin e saj më...

Olta dhe Kiara dalin në nominim përballë njëra-tjetrës

Këngëtarja nga Kosova, Nita Latifi të shtunën e kaluar kishte mundësi të shfrytëzonte ‘kutinë...

Olta dhe Kiara shkojnë “kokë më kokë” në televotim

Spektaklin e kaluar Nita kishte mundësinë të hapte “Kutinë e Pandorës”, që siç dihet...