Vetura godet një këmbësore në Torinë

PUBLIKUAR

Policia Kosovës ka njoftuar se se ka ndodhur një aksident trafiku në mes të një veture me targa vendore me drejtues të dyshuarin mashkull kosovar dhe këmbësores viktimës femër kosovare
Raporti plotë nga Policia:

RASTET TJERA- NGJARJET:

AKSIDENT TRAFIKU ME LËNDIME TË RËNDA

Fsh. Torinë, Lipjan 21.09.2022 – 23:35.

Raportohet se ka ndodhur një aksident trafiku në mes të një veture me targa vendore me drejtues të dyshuarin mashkull kosovar dhe këmbësores viktimës femër kosovare.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar viktima të cilës i është ofruar tretman mjekësor.

Lidhur me rastin janë njoftuar kompetentët ku me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

 

 

LAJME TË TJERA

Kurti publikon foto nga Berna, tregon frazën interesante që ia ka thënë presidenti zviceran

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, po qëndron për një vizitë zyrtare në Zvicër. Ai...

Shpërthimet në veri, Hovenier: I tronditur, autorët të dalin para drejtësisë

Ambasadori i ShBA-së në Kosovë, Jeffrey Hovenier, ka reaguar pas shpërthimeve në veri të...

Prishtinë: Arrestohet 44-vjeçari për shitblerje të narkotikëve

Policia e Kosovës ka arrestuar sot të dyshuarin 44-vjeçar, i cili merrej me trafikim...

Jasharaj: Jemi kundër testimit me shkrim për mësimdhënësit

Kryetari i Sindikatës së Bashkuar të Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Rrahman Jasharaj ka thënë...

SHIKO MË SHUMË

Zjarri në Lipjan, një zjarrfikës pranon trajtim mjekësor (VIDEO)

Sot rreth orës 19:00, dy objekte dhe dy serra janë përfshirë nga flakët në...

Zjarri në Lipjan, kryetari i komunës tregon për dëmet e shkaktuara

Një zjarr i madh ka përfshirë Kooperativën Bujqësore të shkollës së mesme profesionale “Adem...

QKMF-ja në Lipjan bëhet edhe me dy autokombi për pacientët e hemodializes

Qendra Kryesore e Mjekësisë Familjare në Lipjan, nga sot është pajisur me dy autokombi...