Vëllai i Madh iu jep mision Liami dhe Ilnisës të bëhen “ninxhat e natës” të kthejnë ‘përmbys’ shtëpinë, Egla i kap mat

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Gjobë ndaj shoferit që drejtoi automjetin pa regjistrim që nga viti 2020

Policia në Ferizaj ka ndaluar shoferin me iniciale B.S., i moshës 44-vjeçare në fshatin...

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...

Shtëpia e “Big Brother VIP Albania 3” asnjëherë nuk mungojnë surprizat dhe veprimet e papritura, dhe këtë herë ishte radha e banorëve Ilnisa dhe Liam të shkaktonin një përmasë të re rebelimi.

Vëllai i madh i caktoi një mision të guximshëm: të bëheshin “ninxhat e natës” dhe të “kthejnë përmbys shtëpinë” – një akt që sigurisht do të sillte trazira dhe kthesa të reja në dinamikat e shtëpisë.

Duke u nisur në misionin e tyre të errët, Ilnisa dhe Liam nisën punën me entuziazëm.

Ata me hapa të heshtur dhe të shkathët filluan të rrëzojnë orenditë dhe të krijojnë rrëmujë kudo, duke u dhënë shtëpisë një pamje plot kaos. Akti i tyre i guximshëm ishte i destinuar të bëhej një nga momentet më të paharrueshme të edicionit të këtij viti.

Por fati nuk ishte në anën e tyre. Misioni i tyre u kthye në një skenar të shkurtër kur aktorja Egla Ceno, e zgjuar nga zhurmat e bërë gjatë natës, iu rrokullis buzëqeshjes duke i parë ata në flagrancë. Surpriza dhe habia e saj ishin të dukshme, dhe ajo nuk mund të mbante dot vëmendjen të mos i vërente ata.

Ky incident sigurisht që do të krijojë debate dhe reagime të ndryshme brenda shtëpisë. Çfarë do të ndodhë tani me Ilnisën dhe Liamin? Si do të reagojnë të tjerët kur të mësojnë për veprimet e tyre? Dhe mbi të gjitha, si do të ndikojë ky akt në marrëdhëniet mes banorëve dhe në rrjedhën e lojës?

Të gjithë presin me padurim për të parë si do të përshkruhet historia e mëtejshme e këtyre “ninxhave të natës” në spektaklin ‘Prime’ të së shtunës.

SHIKO MË SHUMË

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...

Xhensila ”flakë”, ekspozon format trupore

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, gjithmonë zgjedh të duket e kuruar deri në detaje. Së fundmi ajo...

Bebe Rexha shfaqet shumë tërheqëse, në fotografitë e mrekullueshme në Instagram

Bebe Rexha ka shfaqur gjoksin e saj në një korse të zezë, ndërsa ka...