Unitedi ofron €70m për Di Marian

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Gjobë ndaj shoferit që drejtoi automjetin pa regjistrim që nga viti 2020

Policia në Ferizaj ka ndaluar shoferin me iniciale B.S., i moshës 44-vjeçare në fshatin...

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...

1

Mediat britanike raportojnë se Manchester Unitedi ka ofruar 70 milionë euro për shërbimet e Angel Di Marias.

Gjatë këtij afati kalimtar është spekuluar shumë se anësori argjentinas do të largohet nga Santiago Bernabeu, ndërsa Djajtë e Kuq dhe Paris Saint-Germaini kanë luftuar për nënshkrimin e tij.

Mirëpo, kampioni i Francës duket se është tërhequr për shkak të çmimit të lartë.

Duke qenë i vetëm në garë për transferimin e Di Marias, Unitedi ka bërë një ofertë të lartë për të bindur shefat e Realit për të arritur marrëveshje.

Trajneri Carlo Ancelotti është duke e planifikuar skuadrën e Los Blancos pa argjentinasin në formacion. /Telegrafi/

SHIKO MË SHUMË

FFK largon “Ulpiana 1926” nga garat e Ligës së Parë, reagon Drejtoresha DKRS Anila Reçica

Drejtoresha e Kulures Rinisë dhe Sportit në Komunën e Lipjanit Anila Reçica ka reaguar...

Lewa i refuzon milionat arabe për të qëndruar tek Barça

Robert Lewandowski është bërë objektiv i klubeve arabe. Veterani i sulmit madje e ka marrë...

Tërhiqet shorti për çerekfinalet e Ligës së Konferencës, Zhegrova me Lille para një sfide të vështirë

Sot në Nyon të Zvicrës është tërhequr shorti për fazën çerekfinale të Ligës së...