United ka një marrëveshje në parim me Cody Gakpo

PUBLIKUAR

Duket se Manchester United ka përparuar në drejtim të arritjes së një marrëveshje në princip me Cody Gapko

Sipas asaj që shkruan Football Insider, Manchester United ka arritur një marrëveshje në princip me Cody Gapko që ta transferojë në janar.

Sulmuesi holandez ka qenë i mahnitshëm në ndeshje me PSV por edhe me skuadrën Kombëtare ne Katar.

Ai ka shënuar dy gola në dy paraqitje deri me tani në Botëror dhe mund të jetë një zgjidhje perfektë për problemet në sulm që ka skuadra e Manchester United.

Kushtet personale nuk do të jetën problem që të arrihen mes United dhe agjentëve të Gakpos gjatë verës, por besohet se tani marrëveshja mund të arrihet më herë pasi që ajo bazë është arritur.

Ajo çfarë duhet të bëjnë tani United është që të bëjnë gati 60 milionë euro për shërbimet e tij. /GazetaExpress/

LAJME TË TJERA

“Isha para spitalit duke prit”, deputeti Rashit Qalaj në një rrëfim të rrallë për jetën private

Deputeti, Rashit Qalaj, ka rrëfyer dy momentet më të lumtura dhe ato më tē...

Melisa Lleshi: Dua ta adoptojë një fëmijë, ndoshta vitin tjetër

Melisa Lleshi është banorja më e re e Big Brother VIP Kosova. Reklama Ajo i është...

E konfirmuar: Ndërron jetë i dyshuari për plagosjen e dy grave në Fushë Kosovë

Ka ndërruar jetë Sabit Islami, i dyshuari për plagosjen e dy grave sot në...

Uzuni fantastik, shënon dy gola për Granadan

Granada ka shënuar fitore ndaj Andorras në kuadër të La Liga 2. Futbollisti shqitar, Myrto...

SHIKO MË SHUMË

Uzuni fantastik, shënon dy gola për Granadan

Granada ka shënuar fitore ndaj Andorras në kuadër të La Liga 2. Futbollisti shqitar, Myrto...

Man City vazhdon tutje në Kupën FA, eliminon Arsenalin

Manchester City ka siguruar kualifikimin për në 1/8 e finales në Kupën FA. Skuadra e...

Telashe për PSG-në, një klub anglez raportohet se i ka bërë ofertë më të mirë Skriniarit

Një klub nga Anglia raportohet se ka shprehur interesim për Milan Skriniarin, i cili...