Tuna provokon me paraqitjen e radhës nga Zvicra, vë në pah format e bujshme trupore

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Gjobë ndaj shoferit që drejtoi automjetin pa regjistrim që nga viti 2020

Policia në Ferizaj ka ndaluar shoferin me iniciale B.S., i moshës 44-vjeçare në fshatin...

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...

Ajo është njëra nga artistet shqiptare më të dashura që merr vëmendje shpesh në rrjete sociale.

Bëhet fjalë për Tuna Sejdiun, e cila po vazhdon të jetë aktive me fotografi e video në Instagram.

Bukuroshja nga Maqedonia momentalisht ndodhet në Zvicër dhe me këtë rast nuk ka ngurruar të sjell disa imazhe të reja.

 

Bëhet fjalë për një paraqitje elegante dhe provokuese, ku vë në pah linjat trupore.

E veshur tërësisht në të zeza, krijuesja e hitit “A don hala” mori vëmendjen edhe të fansave.

 

Të shumta qenë komplimentet që mori në pjesën për komente nga miqtë e ndjekësit.

E fundit këngë e lansuar nga Tuna mbetet “Ani” në bashkëpunim me Markel Gogën. /Telegrafi/

SHIKO MË SHUMË

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...

Xhensila ”flakë”, ekspozon format trupore

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, gjithmonë zgjedh të duket e kuruar deri në detaje. Së fundmi ajo...

Bebe Rexha shfaqet shumë tërheqëse, në fotografitë e mrekullueshme në Instagram

Bebe Rexha ka shfaqur gjoksin e saj në një korse të zezë, ndërsa ka...