Trixa seksi edhe pa grim

PUBLIKUAR

Që kur hyri në “BBV”, Trixa mori vëmendje më të madhe nga publiku si dhe mediat rozë.

Andaj, nuk kalon ditë që nuk përfolet për të si dhe paraqitjet e saj, shkruan Indeksonline.

Falë bukurisë, ka arritur të bëj për vete fansa të shumtë, ku gjithmonë kujdeset të vije atraktive si dhe me plotë stil. Por ka edhe imazhe të tilla ku shfaqet shumë thjeshtë.

Në imazhin e fundit që ndau në Instagram, bukuroshja u shfaq pa grim në fytyrë duke shfaqur bukurinë natyrale.

“E dashur, qëndro flori✨”, ishte mbishkrimi i imazhit, me të cilin jep mesazh edhe për fanset e saj./Indeksonline/

LAJME TË TJERA

Interi konfirmon lëndimin e Mkhitaryan

Interi ka konfirmuar zyrtarisht që Henrik Mkhitaryan është për momentin i lënduar dhe ka...

Norwich arrin fitoren e parë në Championship, barazon Burnley i Muricit

Norwich City ka arritur që ta fitojë ndeshjen e parë në Championship, duke e...

Policia jep detaje për aksidentin që shkaktoi kolona të gjata në rrugën Prishtinë-Podujevë

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për aksident që ndodhi në fshatin Besi në...

Policia do të fillojë të kontrollojë kolonat e dasmave për armë

Për shkak të përdorimit të madh të armëve të zjarrit në ahengje familjare, Policia...

SHIKO MË SHUMË

Lirohet Fero pasi u arrestua për sulm, flet avokati i tij

Reperi Feronit Shabani, i njohur si Fero, është liruar nga paraburgimi, pasi u arrestua...

Arilena shfaqet mahnitëse në pozat me bikini nga plazhet e Kalifornisë

Derisa është duke i shijuar pushimet nga Malibu në Kaliforni, Arilena Ara është aktive...

Beatrix ka një koment për Dj Dagz dhe Einxhel Shkirën

Këngëtarja shqiptare Beatrix Ramosaj e cila është dhe ish-banore e BBV, ka uruar publikisht...