Trejsi mahnit me format në Nevada të Las Vegasit

PUBLIKUAR

Bukuroshja ka postuar një set të ri fotosh nga shkretëtirat e Nevedës dhe është dukur thjesht e mahnitshme

Mis Trejsi Sejdini është duke vazhduar fotosesionet e saj dhe modelimet për veshje të ndryshme.

Pas Mykonos së Greqisë, ku bukuroshja kosovare bëri disa fotosesione për bikine, ajo është parë me një fotosesion në Nevada të Las Vegasit.

E veshur provokative dhe ku tregon trupin e saj të tonifikuar ka treguar se pse është njëra prej vajzave më të kërkuara sot për të modeluar në veshje të ndryshme. /GazetaExpress/

LAJME TË TJERA

Kurti publikon foto nga Berna, tregon frazën interesante që ia ka thënë presidenti zviceran

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, po qëndron për një vizitë zyrtare në Zvicër. Ai...

Shpërthimet në veri, Hovenier: I tronditur, autorët të dalin para drejtësisë

Ambasadori i ShBA-së në Kosovë, Jeffrey Hovenier, ka reaguar pas shpërthimeve në veri të...

Prishtinë: Arrestohet 44-vjeçari për shitblerje të narkotikëve

Policia e Kosovës ka arrestuar sot të dyshuarin 44-vjeçar, i cili merrej me trafikim...

Jasharaj: Jemi kundër testimit me shkrim për mësimdhënësit

Kryetari i Sindikatës së Bashkuar të Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Rrahman Jasharaj ka thënë...

SHIKO MË SHUMË

Me poza joshëse, Dea Mishel shënon ditëlindjen

Finalistja e edicionit të dytë të ‘Big Brother VIP Albania’, Dea Mishel, feston ditëlindjen. Përmes...

Me të bardha dhe hiret në plan të parë, Melinda nuk e lë askënd indiferent

Melinda Ademi ka publikuar një set fotografish, në të cilët ka vënë në plan...

Me klas dhe tërheqëse, Nora Istrefi pëlqehet për dukjen e saj

Nora Istrefi është në vendet e para të listës për femrat që konsiderohen ndër...