Tifozi kosovar martohet në ‘fan club’-in e Arsenalit

PUBLIKUAR

4

Një tifoz i flaktë i Arsenalit i dha fund beqarisë pikërisht në ‘fun club’-in e Arsenalit, teksa qershia mbi tortë ishte fitorja 3:0 e londinezëve ndaj Man Cityt.Një tifoz i Arsenalit ka treguar se sa shumë dashuri ndjen ndaj klubit londinez.
Visar Smakolli i dha fund beqarisë pikërisht në ‘fan club’-in e londinezëve në kryeqytet, në mesin e tifozëve të tjerë të Arsenalit.

Të rrethuar me flamuj e shalla të klubit të tyre të zemrës, nusja me vello dhe dhëndri iu gëzuan martesës së tyre në këtë vend jo shumë të zakonshëm për të sapomartuar./rajonipress.com/

 

LAJME TË TJERA

Arrestohen katër persona për dhunë në familje në Ferizaj, Kaçanik, Shtime dhe Shtërpcë

Me datën 08.12.2022, në katër  raste të ndara janë arrestuar katër persona për dhunë...

AGK dënon sulmin ndaj dy gazetarëve në Veri, kërkon siguri

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës (AGK), ka dënuar sulmin ndaj gazetarëve të Kallxo.com, në...

Messi nuk është duke e marrë në konsiderim kthimin në Barcelonë

Muajve të fundit ka pasur shumë thashetheme që argjentinasi dëshiron të kthehet në Kataloni,...

Gjashtë arsye se përse njerëzit inteligjentë nuk mund të jenë të lumtur

Personat me një nivel të lartë të inteligjencës mund të jenë më të suksesshëm...

SHIKO MË SHUMË

Messi nuk është duke e marrë në konsiderim kthimin në Barcelonë

Muajve të fundit ka pasur shumë thashetheme që argjentinasi dëshiron të kthehet në Kataloni,...

Presidenti i PSG-së beson se Messi do të rinovojë kontratën me klubin, pas përfundimit të Kupës së Botës

Presidenti i Paris Saint-Germainit, Nasser Al-Khelaifi, është i bindur se Lionel Messi do të...

Liverpool favorit për të nënshkruar me mesfushorin Ambrabat

Liverpool shfaqet si favorit për të nënshkruar për mesfushorin e Marokut Sofyan Amrabat, edhe...