Telashe për PSG-në, një klub anglez raportohet se i ka bërë ofertë më të mirë Skriniarit

PUBLIKUAR

Një klub nga Anglia raportohet se ka shprehur interesim për Milan Skriniarin, i cili po kërkohet edhe nga Paris Saint-Germaini.

Qendërmbrojtësi sllovak pritet të largohet nga Interi në verë si futbollist i lirë, kur edhe do t’i skadojë kontrata e tij – transmeton Gazeta Express.

Skriniar është i lidhur ngushtë me një kalim te Paris Saint-Germaini, me klubin francez që e kishte kërkuar lojtarin edhe në verën e kaluar.

Por, sipas “FootMercato”, tani për 27-vjeçarin garës i është bashkuar edhe një klub nga Anglia, emri i të cilit nuk u zbulua.

Sipas mediumit francez, ky klub i ka ofruar kushte më të mira ish-mbrojtësit të Sampdorias, megjithëse detajet nuk u zbuluan.

Chelsea dhe Arsenali spekulohet se janë klubet angleze të interesuara për Skriniarin. /Gazeta Express/

LAJME TË TJERA

I gjindet kokainë në veturë, arrestohet një burrë në Prishtinë

Një burrë është arrestuar gjatë pasdites së djeshme në rrugën “Ferid Curri” në Prishtinë. Policia...

I vodhi 400 euro nga çanta një gruaje dhe e shkel me veturë gjatë ikjes

Një grua në fshatin Sllatinë të Fushë Kosovës ka raportuar se nga një burrë...

Therrje me thikë në Shkollën e Mesme Adem Gllavica Lipjan, intervistohen disa persona

Policia Kosovës ka njoftuar se një mashkull  kosovar (i mitur) ka pësuar lëndime trupore...

Napoli ia cakton çmimin Osimhenit

Napoli ka vendosur për çmimin e sulmuesit të tyre, Victor Osimhen. Napolitanët duan 150 milionë...

SHIKO MË SHUMË

Napoli ia cakton çmimin Osimhenit

Napoli ka vendosur për çmimin e sulmuesit të tyre, Victor Osimhen. Napolitanët duan 150 milionë...

Roberto Martinez i zbulon tre kapitenët e Portugalisë

Në konferencën për media, trajneri i Portugalisë, Roberto Martinez ka zbuluar sot tre kapitenët...

Mësohet orari i plotë për ndeshjet gjysmëfinale në Kupën e Italisë

Lega Serie A ka njoftuar zyrtarisht se është caktuar tashmë orari për ndeshjet e...