Tayna realizon fotosesion mahnitës, shfaqet në super formë

PUBLIKUAR

Reperja shqiptare, Tayna është një prej emrave më të suksesshëm dhe më të komentuar të estradës shqiptare.

Ajo numëron një sërë hitesh dhe mbetet aktive në skenën e muzikë, ndërsa nuk lë anash as rrjetet sociale, aty ku sjell risi për fansat e saj.

Të njëjtën gjë autorja e “Qe qe” e ka bërë edhe sonte (e premte) duke postuar një fotosesion të ri dhe të mahnitshëm.

Foto: Tayna/Instagram

Reperja nga Prizreni ka realizuar disa imazhe ku shihet sipër një shtrati e veshur me stil dhe në formë të mrekullueshme.

Në fotot e radhës, Tayna pozoi e veshur me një fustan shumëngjyrësh, i cili në njërën prej këmbëve ishte në formë pantallonash që i përshtati me këpucë me taka ngjyrë vjollce.

Foto: Tayna/Instagram

Rap-artistja që prej disa javësh ka bërë flokët e kuqe i la ato në stil valëzimi ndërsa kishte edhe një makijazh të theksuar.

“Në shtiklla me fustan transparent”, ka shkruar reperja në mbishkrimin e fotove që u vërshuan me komente nga ana e fansave të saj. /Telegrafi/

Foto: Tayna/Instagram

Foto: Tayna/Instagram

LAJME TË TJERA

“Isha para spitalit duke prit”, deputeti Rashit Qalaj në një rrëfim të rrallë për jetën private

Deputeti, Rashit Qalaj, ka rrëfyer dy momentet më të lumtura dhe ato më tē...

Melisa Lleshi: Dua ta adoptojë një fëmijë, ndoshta vitin tjetër

Melisa Lleshi është banorja më e re e Big Brother VIP Kosova. Reklama Ajo i është...

E konfirmuar: Ndërron jetë i dyshuari për plagosjen e dy grave në Fushë Kosovë

Ka ndërruar jetë Sabit Islami, i dyshuari për plagosjen e dy grave sot në...

Uzuni fantastik, shënon dy gola për Granadan

Granada ka shënuar fitore ndaj Andorras në kuadër të La Liga 2. Futbollisti shqitar, Myrto...

SHIKO MË SHUMË

Melisa Lleshi: Dua ta adoptojë një fëmijë, ndoshta vitin tjetër

Melisa Lleshi është banorja më e re e Big Brother VIP Kosova. Reklama Ajo i është...

Melisa Lleshi bëhet pjesë e Big Brother VIP Kosova

Sonte (e premte) në ‘reality-show’-n e Big Brother VIP Kosova ka hyrë edhe një...

Puthja e shumëpritur mes Luizit dhe Kiarës – më sa duket ndodhi

Publiku po pret me padurim puthjen në buzë mes Luizit dhe Kiarës brenda shtëpisë...