Tayna provokon me foton e fundit: Bakllava që ju duhet

Tayna publikoi foto super provokuese e veshur me bluzë me dekolte të hapur.

Reperja Tayna zgjodhi të urojë ndjekësit përmes një imazhi atraktiv, ku edhe tregon ndryshimin e ri në pamje.

Ajo kishte veshur një palë xhinse dhe bluzë me ngjyrë portokalli, në të cilën kishte vënë në plan të parë gjoksin.

Në mbishkrimin që ia la fotos, reperja shkruan “Bakllava që ju nevojitet”, ndërsa pranoi komente të shumta nga ana e ndjekësve.

Në një tjetër imazh, Tayna uroi Fitër Bajramin duke shkruar “Urime festa e Fiter Bajramit te gjitheve”.

Kujtojmë se Tayna këto ditë po qëndron në Zvicër, për të finalizuar videoklipin e këngës së re.