Tayna në formën më të mirë, në paraqitjen e fundit

Këngëtarja e njohur shqiptare Tayna njihet për talentin që ka për muzikën, duke sjellë kështu shumë këngë të bukura që shpejt janë kthyer në hite.

Ajo përpos muzikës së bukur që sjell, vazhdimisht rrëmben vëmendjen e mediave rozë dhe të publikut me paraqitjet e saj publike nëpër rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Njejtë ka bërë edhe së fundmi, ku ka publikuar një fotografi mjaft ‘hot’ ku ka theksuar linjat e saj trupore.

“Edhe m’i pas ti 3 jetë, e sheh që jom tjeter dimension”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë, duke ju referuar këngës së saj në bashkëpunim me Ledri Vulën, “A je” e cila u pëlqye shumë nga publiku. /Indeksonline