Tayna mahnit me interpretimin në një ‘freestyle’ të ri

PUBLIKUAR

Rap-artistja shqiptare, Doruntina Shala – Tayna, këtë vit ka qenë tejet aktive me këngë të reja.

Ajo solli disa projekte të suksesshme, në mesin e tyre pati edhe bashkëpunime me emra të njohur.

26-vjeçarja së fundmi ka prezantuar një ‘freestyle’ për fansat, të cilin e ka shoqëruar edhe me video.

Foto: Screenshot/YouTube

Krijuesja e hitit “Columbiana” ka bërë një interpretim të mahnitshëm, që nuk ka dyshim se në të kishte edhe ‘diss’-a drejtuar kolegëve të estradës.

Ajo po ashtu shquhet për vokalin e veçantë dhe merr vëmendje në secilën paraqitje që bën.

Foto: Screenshot/YouTube

Bukuroshja ka arritur mbi katër vite karrierë dhe në secilin moment ka qenë në top formë.

Tayna sivjet ishte e angazhuar edhe me koncerte e mbrëmje muzikore brenda dhe jashtë vendit. /Telegrafi/

LAJME TË TJERA

“Isha para spitalit duke prit”, deputeti Rashit Qalaj në një rrëfim të rrallë për jetën private

Deputeti, Rashit Qalaj, ka rrëfyer dy momentet më të lumtura dhe ato më tē...

Melisa Lleshi: Dua ta adoptojë një fëmijë, ndoshta vitin tjetër

Melisa Lleshi është banorja më e re e Big Brother VIP Kosova. Reklama Ajo i është...

E konfirmuar: Ndërron jetë i dyshuari për plagosjen e dy grave në Fushë Kosovë

Ka ndërruar jetë Sabit Islami, i dyshuari për plagosjen e dy grave sot në...

Uzuni fantastik, shënon dy gola për Granadan

Granada ka shënuar fitore ndaj Andorras në kuadër të La Liga 2. Futbollisti shqitar, Myrto...

SHIKO MË SHUMË

Melisa Lleshi: Dua ta adoptojë një fëmijë, ndoshta vitin tjetër

Melisa Lleshi është banorja më e re e Big Brother VIP Kosova. Reklama Ajo i është...

Melisa Lleshi bëhet pjesë e Big Brother VIP Kosova

Sonte (e premte) në ‘reality-show’-n e Big Brother VIP Kosova ka hyrë edhe një...

Puthja e shumëpritur mes Luizit dhe Kiarës – më sa duket ndodhi

Publiku po pret me padurim puthjen në buzë mes Luizit dhe Kiarës brenda shtëpisë...