Tayna largon nga teksti Dafinën në projektin e përbashkët muzikor

PUBLIKUAR

Dy këngëtaret shqiptare Tayna dhe Dafina Zeqiri në 2019 sollën projektin muzikor të titulluar “Bye Bye”.

Mirëpo pas disa kohësh dyshja i prishën raportet dhe e larguan njëra tjetrën nga rrjetet sociale, shkruan lajmi.net

Ndërsa projektin muzikor që artistet e sollën po e përformojnë ende në koncerte, por kësaj radhe Tayna ndryshoi një pjesë.

“Bashkë na kur vina, kërkush mo veç Tayna e Dafina”, është pjesa e tekstit e Tayna e ndryshoi dhe e thotë: “Kërkush mo, veç Tayna e Doruntina”.

@multiistufff 

Dafin😶‍🌫️

♬ original sound – 😶‍🌫️

 

 

LAJME TË TJERA

Rritja alarmante e rasteve me Covid-19, Instituti del me një apel për qytetarët

Pas rritjes alarmante të rasteve me Covid-19 në Kosovë, Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike...

MASHTI distancohet nga përzgjedhja e anëtarëve të Këshillit Drejtues të UP-së

Ministrja e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Arbërie Nagavci, ka deklaruar se ministria që drejton...

Bashkësia Islame e Kosovës nënshkruan marrëveshje për pranimin e 25 tonë hurmave nga Arabia

Kryetari i Bashkësisë Islame të Kosovës, Naim Tërnava, ka pritur në takim ambasadorin e...

Mbappe bëhet shkak i largimit të Neymarit nga PSG-ja?

Nuk ka paqe në shtëpinë e Paris Saint-Germainit. Pas vazhdimit të kontratës së Kylian Mbappes...

SHIKO MË SHUMË

Trejsi mahnit me format në Nevada të Las Vegasit

Bukuroshja ka postuar një set të ri fotosh nga shkretëtirat e Nevedës dhe është...

Duet divash

Pas një sërë bashkëpunimesh duket se tani ka ardhur radha për një duet tjetër,...

Arbenitën siç nuk e keni parë

Modelja dhe gruaja e reperit Fero, Arbenita Ismajli ka goditur përsëri me setin e...