Tayna e kërkon burrin, pyet fansat nëse e ka parë dikush atë

 Tayna e kërkon burrin, pyet fansat nëse e ka parë dikush atë
Reperja e njohur Tayna vazhdon të kryesojë listën sa i përket artisteve më të njohura në trojet shqiptare.

Fat në karrierë, por si duket këtë gjë e kërkon edhe në dashuri, shkruan Indeksonline.

Duke pozuar me shumë stil, ku vëmendja shkon të gjoksi dhe te dora mbi të, Tayna e kërkon burrin.

“A e ka parë dikush burrin tim? Ai ra nga qielli para meje”, ka shkruar sipër fotografive joshëse.

LipjaniNews.com