Tayna e bën edhe më ‘nxehtë’, ngrit temperaturat në bikini

Tayna është një prej emrave më të përfolur në vendin tonë.

Sukseset e saj të një pas njëshme e kanë bërë sot emrin më të kërkuara dhe një nga këngëtaret më ‘in’ të momentit, shkruan Indeksonline.

E SPONZORIZUAR

E përveç që po ndërton një karrierë të bujshme, reperja e re është edhe një nga femrat më seksi shqiptare.

Një gjë të tillë, Tayna e dëshmoj edhe në një imazh që ka hedhur së fundi në ‘Instagram’ derisa erdhi ‘përvëluese’ në bikini të verdh.

Reperja nga Prizreni, theksoj format e saj joshëse dhe dukej  në super formë si çdo herë tjetër.

Kujtojmë që Tayna është në përgatitje të projekteve të reja, të cilat padyshim do të jenë hite dhe do të na shoqërojnë gjatë./Indeksonline/