Tahiri: Mos të ketë presion politik te KPM-ja

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Burri raporton zhdukjen e një gruaje në Shtime

Një grua është raportuar e zhdukur në Shtime. Rastin në polici e ka lajmëruar një...

Gjobë ndaj shoferit që drejtoi automjetin pa regjistrim që nga viti 2020

Policia në Ferizaj ka ndaluar shoferin me iniciale B.S., i moshës 44-vjeçare në fshatin...

Shefi i grupit parlamentar të AAK-së, Besnik Tahiri, ka thënë të mos ketë presion politik te Këshilli i Pavarur i Mediave.

Tahiri thotë se takimi i javës së kaluar ka qenë një “pikë e zezë” se çfarë u kanë bërë anëtarësive të bordit të KPM-së.

“Mos të ketë presion politik te KPM-ja Takimi i javës së kaluar ka qenë një pikë e zezë për këtë komision e kuvend se çfarë u kemi bërë anëtarëve të bordit të KPM-së duke i paragjykuar e vendos në peshore integritetit e tyre patriotik! Kjo nuk duhet të ndodh, s’është punë e jona!”, shkroi Tahiri.

SHIKO MË SHUMË

Burri raporton zhdukjen e një gruaje në Shtime

Një grua është raportuar e zhdukur në Shtime. Rastin në polici e ka lajmëruar një...

Gjobë ndaj shoferit që drejtoi automjetin pa regjistrim që nga viti 2020

Policia në Ferizaj ka ndaluar shoferin me iniciale B.S., i moshës 44-vjeçare në fshatin...

Moti sot: Me rrebeshe shiu dhe shkarkime rrufesh

Të enjten mbi Kosovë parashihet të mbajë mot me vranësira të shpeshta dhe intervale...