Sllovi, sekuestrohet një pistoletë me gjashtë fishekë

Policia Kosovës ka njoftuar se në fshatin Sllovi të Lipjan është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar tek i cili gjatë kontrollit është gjetur dhe sekuestruar një pistoletë  me gjashtë (6) fishekë.

Në konsultim me prokurorin rasti procedohet në procedurë të rregullt.