Sirenat e lëshuara në veri dëgjohen edhe në jug, pamje prej atje

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Zyrtari i KFOR-it pyetet nga Specialja për uniformat që mbante UÇK-ja

Në Dhomat e Specializuara të Kosovës (DhSK) në Hagë, po vazhdon edhe të mërkurën...

Moti sot i vranët e me diell

Sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas njoftimit të...

Sirenat që janë lëshuar në veri të vendit janë duke u dëgjuar edhe në pjesën jugore të Mitrovicës, raporton Express.

Nga Policia e Kosovës ende nuk ka ndonjë njoftim se çfarë është duke ndodhur në atë pjesë.

Mediat raportojnë se qytetarë të komunitetit serbë janë mbledhur para objekteve të komunave dhe s’po i lejojnë kryetarët e rinj të futen në zyre.

SHIKO MË SHUMË

Zyrtari i KFOR-it pyetet nga Specialja për uniformat që mbante UÇK-ja

Në Dhomat e Specializuara të Kosovës (DhSK) në Hagë, po vazhdon edhe të mërkurën...

Moti sot i vranët e me diell

Sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas njoftimit të...

Dhunë në familje në Shtime: Dy burra dhe një grua rrihen mes vete, përfundojnë në spital

Dy burra dhe një grua janë rrahur mes vete në Shtime, teksa rasti është...