Si ndihet Dafina Zeqiri pas paraqitjeve

Dafina po shijon suksesin e projektit të saj të fundit në bashkëpunim me Lumi B, derisa është e angazhuar çdo natë me performancat e saja nëpër mbrëmbje.

Ajo së fundi ka publikuar një animacion te krijuar nga fansat, ku shkruan se ajo ndihet ashtu pas shfaqjeve.

E SPONZORIZUAR

“Disponimi pas koncerteve”, ka shkruar Dafina në postimin që paraqet animacionin e një vajze të lodhur, dhe pothuajse të zhveshur, ku me postimin e saj artistja pohon se kjo është gjendja e saj pas paraqitjeve./Indeksonline/