Shtatzënia nuk e ndal Emilyn të realizojë foto lakuriq

 Shtatzënia nuk e ndal Emilyn të realizojë foto lakuriq

Emily u zhvesh lakuriq në foton e fundit.

Emily Ratajkowski ka pak kohë që ka konfirmuar se po bëhet nënë për herë të parë, shkruan lajmi.net.

Ajo tregon kohë pas kohe barkun e rrumbullakosur si dhe ndryshimin që ka pësuar në fizik gjatë kësaj kohe.

Së fundi, modelja ka postuar një fotografi të shkrepur në hijen e dritares dhe shihet se ishte tërësisht e zhveshur.

LipjaniNews.com