Shkëlqen Dua Lipa, duket kaq bukur në paraqitjen e fundit

Këngëtarja shqiptare po bënë më të mirën e saj në tregun muzikorë ndërkombëtar duke arritur suksese të jashtëzakonshme me këngët e saj që priten shumë mirë gjithandej nëpër botë, shkruan Indeksonline.

Dua Lipa përpos suksesit të pakontestueshëm në muzikë, ajo përflitet edhe për jetën pritave dhe komentohet për pamjen e saj.

E SPONZORIZUAR

Ajo asnjëherë nuk zhgënjen publikun me paraqitjet e saj publike.

Së fundmi ajo është shfaqur mjaft e bukur duke vënë këmbët në plan të parë, dhe duke treguar përsëri se është një artiste e kompletuar. /Indeksonline/