Selena Gomez gati për albumin e ri : Jam shumë nervoze!

Selena Gomez arrives at We Day California 2017 held at The Forum in Inglewood, CA on Thursday, April 27, 2017. (Photo By Sthanlee B. Mirador) *** Please Use Credit from Credit Field ***
Këngëtarja e njohur Selena Gomez do i rikthehet muzikës më shpejt seç e kemi menduar dhe albumi i radhës do publikohet për pak javë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Selena me anë të postimeve në ‘Instagram’. Ajo publikoi një video për 147 milionë ndjekësit e saj dhe rrëfeu të gjitha emocionet që ka përjetuar gjatë këtij rrugëtimi. Me shumë sinqeritet, ajo pranoi se është shumë nervoze për rikthimin në muzikë, pas një periudhe të gjatë largimi.

Kujtojmë se Selena nuk ka bërë muzikë prej kohësh. Ajo ka kaluar një sërë problemesh shëndetësore të cilat e distancuan për shumë kohë nga vëmendja mediatike./Indeksonline/